Kompleksowa ochrona firmy i przedsiębiorstwa dzięki nowoczesnym systemom monitoringu.

Oferujemy profesjonalne i nowoczesne systemy bezpieczeństwa przeznaczone dla firm. Projektujemy i instalujemy monitoring, alarmy, kamery przemysłowe oraz systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w obiektach komercyjnych.

Bez względu na wielkość firmy każdy właściciel musi zadbać o ochronę zewnętrzną budynków, hal i placów, na których zgromadzony jest drogi sprzęt i materiały do produkcji lub sprzedaży. Nowoczesne urządzenia elektroniczne pozwalają zredukować liczbę pracowników ochrony i pozwalają na profesjonalne zabezpieczenie mienia firmy. Projektowanie systemu monitoringu na potrzeby komercyjne warto zlecić profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem, aby zwiększyć skuteczność instalowanych rozwiązań: przykładowo, monitoring dużych przestrzeni magazynowych wymaga zupełnie innego zestawu urządzeń niż monitoring małego sklepu. Firma EL-Technika oferuje dedykowane rozwiązania, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów monitoringu w firmach, biurach i sklepach.

Podstawowym systemem jaki proponujemy właścicielom firm to monitoring obejmujący swym zasięgiem teren wokół budynków oraz wnętrza biur i hal produkcyjnych. Dedykowane systemy monitoringu zwiększają bezpieczeństwo Twojej firmy. System kamer chroni nie tylko pracowników, ale także dokumenty oraz sprzęt i wyposażenie. System monitoringu to powiązany ze sobą układem kamer i urządzeń rejestrujących, dzięki któremu możliwa jest ciągła obserwacja przestrzeni i obiektów zajmowanych przez firmę. Urządzenia rejestrujące dokonują zapisu obrazów przesłanych przez kamery i umożliwiają ich odtwarzanie oraz kopiowanie. Wizualny system monitoringu może współpracować z instalacjami alarmowymi, które prześlą właścicielowi firmy informację o próbie przedostania się na teren zakładu osób nieuprawnionych.

Jesteśmy ekspertami z zakresu projektowania i montażu systemów bezpieczeństwa.

Oferujemy projektowanie, montaż, serwis i opiekę techniczną oraz rozbudowę i modernizację istniejących systemów bezpieczeństwa. Przy projektowaniu bezpiecznego obiektu bardzo ważna jest współpraca pomiędzy wszystkimi systemami bezpieczeństwa zainstalowanymi w danym obiekcie. Kompleksowo integrujemy systemy monitoringu z systemem alarmowym, system rejestracji czasu pracy z systemem księgowo-płacowym, system kontroli dostępu z systemem kamer itd. Zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowo realizujemy instalacje systemów monitoringu od projektu, aż po montaż.

Oferujemy dedykowane rozwiązania niezależnie od wielkości firmy. Obsługujemy zarówno duże firmy produkcyjne, korporacje i urzędy oraz małe firmy i lokalne przedsiębiorstwa.

Zajmujemy się także modernizacją i rozbudową istniejących systemów monitoringu oraz przeprowadzaniem prac serwisowych. Dostosujemy ofertę w zależności od potrzeb oraz budżetu. Systemy monitoringu to szereg korzyści nie tylko dla dużych korporacji, urzędów, instytucji i zakładów produkcyjnych, ale także dla właścicieli małych i średnich firm oraz lokalnych biznesów zatrudniających kilka osób. Instalacje wizualnych systemów bezpieczeństwa są obecne już w niemal każdym sklepie spożywczym, restauracji itd. Nasza oferta skierowana jest do:

  • biur i obiektów biurowych
  • urzędów i instytucji publicznych
  • obiektów handlowo-usługowych: sklepów, marketów i galerii handlowych
  • placów budowy
  • magazynów, hal produkcyjnych
  • parkingów, garaży

Kamery przemysłowe. System monitoringu dla zakładów produkcyjnych, magazynów.

Monitoring przeznaczony dla dużych powierzchni musi opierać się kamerach z dobrą jakością i wysoką rozdzielczością obrazu. Możemy zastosować kamery posiadające rozdzielczość od Full HD do 4K, a nawet 8K. Ważnym elementem jest stosowanie dysków twardych przeznaczonych do pracy ciągłej. Dodatkowo, możemy skonfigurować system kamer aktywowanych ruchem, dzięki czemu można zwiększyć czas zapisu przy mniejszym użyciu dysku twardego. Nasze doświadczenie pozwala na skuteczne dobranie kamer przemysłowych do instalacji monitoringu także w obiektach przemysłowych i na placach budowy.

Monitoring w biurze i lokalach usługowych. System monitoringu w sklepie.

Monitoring instalowany w biurze lub sklepie dobierany jest indywidualnie w zależności od potrzeb (monitoring wewnętrzny lub zewnętrzny) oraz możliwości instalacyjnych. Koszt systemu telewizji przemysłowej opiera się przede wszystkim na powierzchni sklepu lub biura. Monitoring nocą wymaga zastosowania kamer współpracujących z promiennikami podczerwieni. Realizujemy instalacje systemów monitoringu dla firm kompleksowo: od projektu, po montaż i konfigurację ustawień.

Dedykowany system monitoringu to pełne bezpieczeństwo Twojej firmy.

Zamontowane kamery widoczne na budynku skutecznie odstraszają potencjalnych intruzów. System monitoringu zainstalowany w biurze, sklepie, hali magazynowej lub produkcyjnej zwiększa bezpieczeństwo pracowników i zapobiega kradzieżom. Niestety wielu właścicieli firm decyduje się na zakup systemów bezpieczeństwa dopiero po zdarzeniach, które przyniosły już straty finansowe. Podczas instalowania systemu monitoringu warto zaufać fachowcom, ponieważ dobrze zaprojektowany system i odpowiednio dobrane urządzenia to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

Ochrona firmy to nie tylko monitoring. Realizujemy także instalacje systemów alarmowych.

Instalacja alarmowa w firmie zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa. System alarmowy to pełna kontrola nad tym co dzieje się w obiekcie poza godzinami otwarcia budynku. Projektujemy instalacje alarmowe wyposażone w czujki czadu i dymu, czujki zalania wodą, czujki gazu – dzięki czemu obiekty firmowe są chronione niemal pod każdym względem.

Oprócz systemów ostrzegających przed pojawieniem się nieproszonych gości wykonujemy instalacje alarmowe informujące o powstaniu pożaru lub zalaniu pomieszczeń firmy. Wśród systemów zabezpieczeń obiektów instalacje alarmowe są stosowane powszechnie. Przedsiębiorcy uwzględniają je na etapie projektowania nowych obiektów oraz zlecają ich montaż w budynkach już istniejących. Montowane przez nas systemy i urządzenia przeciwpożarowe są zgodne z wszelkimi obowiązującymi standardami i wymaganiami prawnymi instalacji przeciwpożarowych, a nasze bogate doświadczenie w montażu i budowie tego typu systemów gwarantuje ich niezawodność. Nasza oferta obejmuje także serwis, modernizacje, konserwacje oraz wymianę uszkodzonych urzadzeń przeciwpożarowych.

Dedykowane rozwiązania informatyczne dla firm i przedsiębiorstw.

Praca bez komputera i dostępu do internetu jest dzisiaj niemożliwa. Dużym i małym firmom oferujemy wykonanie i konfigurację sieci komputerowych, które umożliwiają wymianę plików pomiędzy komputerami w firmie, korzystanie z urządzeń zewnętrznych, kontrolę uprawnień do korzystania z zasobów sieci oraz wzajemne komunikowanie się pomiędzy pracownikami firmy.

Zwiększ standard bezpieczeństwa w firmie za pomocą systemu kontroli dostępu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie systemów kontroli dostępu, systemów kontroli ilości osób przebywających w budynku i systemów rejestracji czasu pracy zintegrowanych z monitoringiem oraz systemem kadrowo-płacowym.

W biurach i obiektach przemysłowych powszechnie stosowany jest system kontroli dostępu pracowników do budynków i wyznaczonych pomieszczeń. Wszyscy pracownicy posiadają karty zbliżeniowe, które współpracują z urządzeniami zapisującymi. Czytniki kart montowane są przy drzwiach do każdego pomieszczenia. Przyłożenie karty do czytnika jest rejestrowane w systemie. Informacje zapisane na karcie umożliwiają wejście do pomieszczeń lub stref tylko dla osób upoważnionych.

Wydajne zarządzanie czasem pracowników dzięki systemom rejestracji czasu pracy.

System rejestracji czasu pracy jest natomiast bardzo pomocny dla pracowników kadr i księgowości – daje możliwość natychmiastowego sprawdzenia ilości godzin przepracowanych przez pracowników, a ponadto w skuteczny sposób poprawia dyscyplinę pracy. System rejestracji czasu pracy ponadto umożliwia szybkie tworzenie zestawień pracowników nieobecnych lub spóźniających się do pracy. Na podstawie danych z czytników gromadzi się informację w jakim czasie i miejscu przebywał pracownik.

Koszt wykonania systemu kontroli dostępu i czasu pracy w firmie jest zależny od wielu czynników takich jak ilość i rodzaj użytych urządzeń, stopnia złożoności i typu systemu itd. Zapraszamy do kontaktu z firmą EL-Technika w celu dokonania wyceny w oparciu o Państwa zapotrzebowania.