Zaawansowane systemy monitoringu dla domu i firmy.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm oraz instytucji w ramach sprzedaży, projektowania, montażu, serwisu oraz modernizacji wizualnych systemów bezpieczeństwa.

Specjalizujemy się w instalacjach standardowych oraz profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej i projektowaniu infrastruktury różnego rodzaju sieci bezpieczeństwa. Zapewniamy także usługi serwisowe oraz prowadzimy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu oraz konserwacji systemów dozorowych.

System monitoringu pozwala chronić mienie bardzo dyskretnie stosując nowoczesne rozwiązania elektroniki i informatyki. Bardzo często dochodzi do włamań i kradzieży. Właściciele nieruchomości zabezpieczają się przed takimi zdarzeniami stosując nowoczesne urządzania monitorujące. Rozwój elektroniki wyeliminował zawody związane z fizyczną ochroną firm, magazynów, sklepów i instytucji o różnym przeznaczeniu. W ich miejsce weszły elektroniczne systemy monitoringu współpracujące z instalacjami alarmowymi. Monitoring to powiązany ze sobą układ kamer i dodatkowych urządzeń umożliwiający ciągłą obserwację obiektów i pomieszczeń oraz rejestrację zebranych danych.

Kompleksowe usługi w zakresie instalacji kamer monitoringu. Gdzie stosujemy monitoring?

Profesjonalne systemy monitoringu są wysoce skuteczne w zapewnianiu bezpieczeństwa i 24-godzinnego nadzoru wideo zarówno małych, średnich jak i dużych obiektów. Projektujemy i wykonujemy instalacje z zakresu montażu kamer przemysłowych i wdrażania systemów bezpieczeństwa między innymi dla:

  • domów jednorodzinnych
  • sklepów i przedsiębiorstw
  • różnego rodzaju instytucji, biur i urzędów
  • obiektów publicznych

Jesteśmy profesjonalistami od systemów monitoringu.

Wielu producentów proponuje sprzedaż systemów monitoringu do samodzielnego montażu. Jednak w tym przypadku montaż i konfigurację urządzeń najlepiej powierzyć wyspecjalizowanej firmie, która w profesjonalny sposób dokona wyboru odpowiedniego do potrzeb składu systemu i zapewni nie tylko poprawny montaż, ale obejmie wszystkie urządzenia systematycznymi przeglądami i prawidłową konserwacją.

Monitoring to skuteczny system antywłamaniowy dla domu i firmy.

Zajmujemy się zarówno instalacją pojedynczych kamer jak i całych systemów bezpieczeństwa wizualnego. Dostarczamy usługi z zakresu serwisu i konserwacji oraz obsługi technicznej telewizji przemysłowej CCTV.

Urządzenia monitoringu powszechnie stosowane w firmach, magazynach czy instytucjach publicznych przeniosły się do naszych domów i mieszkań. Pomagają one chronić nasz dom przed kradzieżą i wejściem intruza na naszą posesję. Każdy ruch nieproszonego gościa zostaje zarejestrowany i dzięki temu istnieje możliwość jego identyfikacji. Monitoring to skuteczny system antywłamaniowy, który może spełniać również inne funkcje.

Odpowiednio skonfigurowany system monitoringu umożliwia przekazanie informacji właścicielowi obiektu o obecności intruza na chronionym terenie, zdalną kontrolę dzieci przebywających w sąsiednim pomieszczeniu lub obserwację seniorów wymagających stałego nadzoru. Przy pomocy aplikacji zainstalowanej w smartfonie i dostępowi do Internetu informację z systemu monitoringu można otrzymywać w każdym miejscu na świecie.

Jak działa monitoring?

Monitoring to system, który utrwala obraz z kamery lub systemu kamer. Za nagrywanie odpowiadają urządzenia rejestrujące zdarzenia na dysku twardym zwane potocznie rejestratorami. Jakość obrazu monitoringu jest zależna od rozdzielczości zastosowanych kamer oraz rejestratorów. Monitoring w nocy wymaga zastosowania kamer współpracujących z promiennikami podczerwieni. W skład systemu monitoringu wchodzą następujące elementy:

  • kamery przesyłające obraz do rejestratora,
  • rejestrator przetwarzający i zapisujący obraz,
  • urządzenia zasilające,
  • przewody łączące elementy systemu.

W miejscach ze stałym dostępem do Internetu podgląd obrazu zapisanego z systemu monitoringu możliwy jest w każdej chwili i z dowolnego miejsca przy użyciu urządzeń mobilnych, takich jak laptop lub smartfon.

Usługi projektowania i montażu systemów monitoringu dla osób prywatnych i biznesów.

Po instalacji systemu kamer zapewniamy szkolenie z obsługi technicznej, co pozwala na bezproblemowe korzystania z urządzeń. W ramach pomocy technicznej przeprowadzamy instalację i pomagamy skonfigurować aplikacje mobilne w telefonie lub tablecie do zdalnego podglądu kamer monitoringu.

Dysponujemy dostępem do najskuteczniejszych rozwiązań technologicznych oraz do najnowszego sprzętu. Nasze wieloletnie doświadczenie, długa lista referencyjna oraz wielu zadowolonych Klientów gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.