Specjalizujemy się w montażu systemów monitoringu, alarmu, kontroli dostępu i inteligentnego zarządzania budynkami.

Firma EL-Technika oferuje szeroki zakres usług z zakresu montażu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa budynków. Montujemy systemy monitoringu, systemu alarmu, systemu kontroli dostępu (domofony i wideodomofony) oraz systemy automatyki budynków. Działamy na terenie Górnego Śląska, obsługujemy takie miasta jak Gliwice, Zabrze, Katowice oraz okoliczne miejscowości.

Montaż każdej instalacji systemu bezpieczeństwa budynków musi poprzedzać szczegółowo przeprowadzony etap projektowania i przygotowania niezbędnej dokumentacji technicznej oraz wykonawczej. Poprawne wykonanie projektu w znacznym stopniu wpływa na jakość prowadzonych prac montażowych oraz bezpieczeństwo przyszłych użytkowników systemu bezpieczeństwa: mieszkańców lub pracowników. Celem drobiazgowo wykonywanej pracy jest długie i bezawaryjne działanie urządzeń montowanych przez naszych pracowników.

Kontrola poprawności montażu systemów bezpieczeństwa.

Wykonanie instalacji to dopiero połowa sukcesu. Kolejnym etapem, do którego przywiązujemy wielkie znaczenie jest kontrola poprawności montażu instalacji oraz sprawdzenie prawidłowości jej działania. Kontrolę sprawności instalacji przeprowadzamy przy pomocy profesjonalnych narzędzi pomiarowych wysokiej klasy, do których należą mierniki i sprzęt informatyczny z zainstalowanym specjalistycznym oprogramowaniem. Pozytywny wynik kontroli upoważnia nas do ustawienia właściwych parametrów i przekazania instalacji do eksploatacji.

Profesjonalna usługa montażu monitoringu, domofonów i systemów alarmowych.

Montaż instalacji i urządzeń z dziedziny bezpieczeństwa i automatyki budynków to zadanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy z zakresu znajomości systemów bezpieczeństwa oraz doświadczenia w ich instalowaniu i poprawnym skonfigurowaniu. Jesteśmy specjalistami od nowoczesnych systemów monitoringu, kontroli dostępu i alarmów z wieloletnim doświadczeniem. Poprawny montaż przesądza o skuteczności instalowanego systemu, ale także gwarantuje poprawne i bezawaryjne działanie przez długi czas.

Precyzyjny montaż systemów bezpieczeństwa przez specjalistów.

Prawidłowo zainstalowany system monitoringu, alarmu i kontroli dostępu to podstawa bezpieczeństwa mieszkańców i pracowników, dlatego wkładamy dużo wysiłku w to, aby montowane przez nas instalacje działały sprawnie i bezawaryjnie. Poprawny montaż instalacji bezpieczeństwa musi być prowadzony przy użyciu odpowiednich narzędzi. Wysoką jakość prowadzonych prac montażowych mogą zapewnić specjalistyczne narzędzia wysokiej jakości. Niska jakość sprzętu używanego przez monterów prowadzi do wad montażu i stwarza przesłanki do wypadku w czasie pracy.

Usługi montażowe dla domów jednorodzinnych i firm.

Firma EL-Technika zapewnia profesjonalny i szybki montaż instalacji systemów bezpieczeństwa: monitoringu, alarmu, kontroli dostępu itd., prowadzony przez wykwalifikowanych monterów posiadających duże doświadczenie zawodowe. Nasi monterzy wykonali wiele instalacji, które charakteryzuje wysoki poziom estetyki i niezawodności. Pracownicy naszej firmy przechodzą okresowe szkolenia, których tematem są nowe urządzenia wchodzące na rynek. W czasie szkoleń w najdrobniejszych szczegółach poznają zasadę działania i poprawnego montażu nowoczesnych systemów i urządzeń.

Instalacje, które montujemy są bardzo ważne dla prawidłowej pracy i bezpieczeństwa domów oraz małych i dużych firm. Zapewniają pracownikom komfort pracy, ich bezpieczeństwo oraz ochronę mienia umieszczonego w biurach, halach i na placach. Oferujemy montaż systemów bezpieczeństwa budynków zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych:

Gwarantujemy prawidłowy montaż wszystkich instalowanych systemów monitoringu i alarmu.

Systemy odpowiedzialne za pilnowanie bezpieczeństwa mieszkańców lub pracowników budynku wymagają szczególnej precyzji podczas montażu, instalacji i konfiguracji. Poprawnie zamontowany system monitoringu wymaga nie tylko odpowiedniego rozplanowania systemu kamer, tak, aby objęły możliwie jak największy obszar, ale również zaprojektowania wydajnego systemu zasilania oraz skutecznego systemu zapisu danych.

Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku systemu alarmowego. Poprawny montaż alarmu wymaga odpowiedniego usytuowania czujników i ich prawidłową konfigurację. Czujniki systemu alarmowego muszą być zainstalowane w taki sposób, aby wyeliminować wpływ czynników zewnętrznych, które utrudniają ich pracę i mogą powodować np. generowanie fałszywych alarmów. Instalacja i montaż systemów bezpieczeństwa powinny zatem przebiegać pod okiem fachowców, którzy dzięki swojej ekspertyzie są w stanie określić użyteczność instalowanego systemu monitoringu, systemu alarmu lub systemu kontroli dostępu.

Skontaktuj się ze specjalistami od montażu systemów bezpieczeństwa budynków.

Firma EL-Technika oferuje profesjonalny montaż monitoringu, kamer przemysłowych, alarmów, systemów kontroli dostępu, domofonów i wideodomofonów. Zadzwoń i umów się na spotkanie, podczas którego wysłuchamy Twoich wymagań i przygotujemy dedykowaną ofertę na podstawie wcześniejszej analizy założeń oraz planu przestrzennego docelowego budynku. Wykonujemy instalacje w oparciu o nowoczesne rozwiązania i sprawdzony sprzęt od czołowych producentów. Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Działamy na terenie województwa śląskiego, głównie na terenie miast takich jak Gliwice, Zabrze i Katowice oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu.