Jesteśmy specjalistami od systemów bezpieczeństwa budynków.

Zajmujemy się projektowaniem, montażem i instalacją systemów monitoringu, alarmu, systemów kontroli dostępu oraz inteligentnego zarządzania budynkami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a szeroka lista referencji i usatysfakcjonowanych klientów gwarantują najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, a także instytucji i korporacji.

Wartość dla nas stanowi przede wszystkim bezpieczeństwo, oszczędność oraz komfort. Na wszystkie oferowane usługi posiadamy stosowne licencje oraz certyfikaty. Rozpoczynając współpracę i powierzając zagadnienie bezpieczeństwa swojego domu lub firmy warto wiedzieć z kim się pracuje. Zatem poznajmy się bliżej!

Sprawdź, jak pracujemy

Odtwórz film

01:56 min

Referencje

W ciągu ponad 10 lat pracy w branży zebraliśmy wiele pozytywnych referencji od naszych Klientów, które są dla nas zawsze najlepszą rekomendacją.

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka lista referencji i usatysfakcjonowanych klientów gwarantują wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Korzystamy z najnowszych rozwiązań i technologii opracowanych przez wiodące na rynku firmy.

Wszystkie projektowane i wdrażane przez nas instalacje bazują na nowoczesnych produktach uznanych marek z branży security co dodatkowo zapewnia o niezawodności i skuteczności budowanych przez nas systemów bezpieczeństwa.