• Polecamy firmę EL-Technika jako rzetelnego partnera przy inwestycjach związanych z systemami Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy. Zlecony projekt został zrealizowany w przewidzianym umową terminie z dochowaniem najwyższej staranności. Firma EL-Technika świadczy także usługi serwisowe i udziela wsparcia technicznego. Firma EL-Technika jest wiarygodna i solidna, rzetelnie wykonała powierzone jej zadania. Spełnia nasze wymagania w zakresie terminowego regulowania zobowiązań wobec klienta.

  AutoID Polska S.A.

 • Z przyjemnością polecam usługi firmy EL-Technika. Wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z tą firmą. Jest to partner rzetelny i profesjonalny. Usługi proponowane przez El-Technika świadczone są na wysokim poziomie zarówno pod względem technicznym jak i kreatywnym. Założony system monitoringu funkcjonuje prawidłowo, natomiast my w dalszym ciągu korzystamy z ich usług jako fachowego serwisu. Prace są zawsze wykonane terminowo i z najwyższą starannością.

  VERTIGO Steinhoff-Gabert, Pakura i Wspólnicy Sp. J.

 • Oświadczam, że firma EL-Technika wywiązała się z realizacji zadań objętych zleceniem. Firma EL-Technika dostarczyła, zamontowała, skonfigurowała oraz przeszkoliła pracowników w obsłudze wdrażanych systemów. Projekt całościowego przedsięwzięcia został z powodzeniem wdrożony. Firma EL-Technika wykonała powyższe zadanie z warunkami opisanymi w zleceniu oraz w wyznaczonym terminie. Jakość usług oraz kompetentność i elastyczność zespołu EL-Technika pozwala polecić tą firmę innym instytucjom jako godnego zaufania, profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

  Mariusz Szala, Dyrektor d.s. finansowo-administracyjnych – Zakład Wielobranżowy HEDAR

 • Pragniemy udzielić referencji firmie EL-Technika. Firma EL-Technika to firma wiarygodna i solidna, wykonała rzetelnie i należycie powierzone jej zadania. Spełniła nasze wymagania w zakresie terminowego regulowania zobowiązań wobec klienta. W związku z powyższym polecamy firmę EL-Technika jako rzetelnego partnera przy inwestycjach instalacji szlabanu, monitoringu oraz wszelkich instalacjach z zakresu zabezpieczeń.

  inż. Jan Wilczyński, Kierownik Produkcji EkoProHut Sp. z. o. o.

 • Uprzejmie informujemy, że firma EL-Technika przeprowadziła w naszej firmie instalację systemu monitoringu. Systemu monitoringu składa się z siedmiu kamer i urządzeń rejestrująco-odtwarzających. Całość montażu została przeprowadzona sprawnie, profesjonalnie, a przede wszystkim dyskretnie. Ze swojej strony możemy polecić firmę EL-Technika jako godnego zaufania i rzetelnego partnera.

  Stefan Konieczny, P.W. Koncept

 • Rekomenduję firmę EL-Technika jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji inwestycji. Wszystkie prace były wykonywane sprawnie, terminowo, zgodnie z zasadami sztuki instalacyjnej i budowlanej. Firma EL-Technika dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pracy profesjonalnego personelu spełniła wszystkie nasze wymagania. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę EL-Technika jako rzetelnego partnera przy inwestycjach instalacji systemu monitoringu.

  Piotr Konwerski, Nika Trans

 • Informuję, że firma EL-Technika zrealizowała zlecenie na modernizację i konserwację instalacji systemu telewizji przemysłowej. Prace zostały wykonane z należytą starannością, w wyznaczonym terminie, przy zachowaniu wymaganego reżimu technologicznego. EL-Technika to firma, której wykonawstwo gwarantuje wysoki poziom jakości usług. Z przyjemnością rekomendujemy firmę EL-Technika jako doświadczonego i kompetentnego wykonawcę, realizującego powierzone zadania w sposób rzetelny i profesjonalny.

  inż. Władysław Wolak, P.B.P.U.H. WOLIMPEX

 • Informuję, że firma EL-Technika zrealizowała na nasze zlecenie system monitoringu wizyjnego CCTV. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone. Podczas świadczenia powyższych usług firma EL-Technika wykazała się odpowiednią kadrą jak i również pełnym zabezpieczeniem sprzętowym.

  Mariusz Dawidowski, Zakład Remontowo Budowlany Plast-Bud

 • Firma El-Technika wykonała instalację systemu telewizji przemysłowej składającej się z 14 kamer IP oraz regularnie przeprowadza prace konserwacyjne. El-Technika jest specjalistą w swojej dziedzinie, a realizując zlecenia daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań.

  Urszula Dubczyk, firma Handlowo-Produkcyjna ADAMPOL

 • Z przyjemnością polecam usługi firmy EL-Technika. Wyrażam pełne zadowolenie z współpracy z tą firmą. Jest to Partner rzetelny i profesjonalny. Usługi proponowane przez El-Technika świadczone są na wysokim poziomie zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym. Wybór oferty El-Technika pozwolił na osiągnięcie naszych potrzeb. Założony system monitoringu funkcjonuje prawidłowo, a prace zostały wykonane terminowo i z najwyższą starannością.

  Roman Krupa, GEES-KRUPA Spółka Jawna

Skontaktuj się z nami

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i umówimy się na wizję lokalną. Działamy na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Dostarczamy usługi dla osób prywatnych i firm na terenie miasta Gliwice, Zabrze, Katowice oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu.