Doradztwo techniczne i pomoc w wyborze rozwiązań i urządzeń.

Odpowiedni wybór rozwiązań i sprzętu to podstawa niezawodnego i skutecznego funkcjonowania instalacji systemu bezpieczeństwa. Służymy profesjonalnym doradztwem podczas procesu projektowania, montażu i instalacji systemów monitoringu, alarmu, automatyki budynków i kontroli dostępu.

Osoby zainteresowane zakupem i instalacją nowych systemów ochrony posesji i budynków bardzo często zderzają się z problemem właściwego doboru systemu, który będzie najbardziej dla nich odpowiedni. Na rynku można znaleźć wiele urządzeń, które sposobem działania są do siebie podobne jednak nie wszystkie sprostają naszym oczekiwaniom. Do współpracy zapraszamy właścicieli domów jednorodzinnych oraz firmy, instytucje i urzędy. Oferujemy:

  • doradztwo na etapie projektowym w zakresie wyboru najlepszego zastosowania w zależności od potrzeb i budżetu
  • kosztorysowanie i wyceny
  • pomoc w wyborze urządzeń
  • obsługa techniczna, konfiguracja ustawień sterowania
  • diagnostyka techniczna i rozwiązywanie problemów z działaniem
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nie wiesz jak dobrać odpowiedni zestaw kamer do systemu monitoringu lub czujniki do systemu alarmu?

Zestawy do monitoringu to wybór spośród różnego typu sprzętu. Pomoc fachowcy jest w takim przypadku niezastąpiona. Kamery do monitoringu różnią się nie tylko parametrami technicznymi, ale także funkcjami i możliwościami zastosowań. Nie wszystkie urządzenia ze względu na swoje indywidualne parametry będą poprawnie procować w systemie. Dla osób nie znających zasady działania urządzeń i nie posiadających wiedzy na temat ich współpracy, chodzenie po punktach sprzedaży jest stratą czasu. Aby uniknąć nieprzewidzianych kłopotów zachęcamy do skontaktowania się z firmą EL-Technika. Nasi specjaliści z zakresu konfigurowania i montażu urządzeń udzielą pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu i wdrożenia skutecznego rozwiązania – od projektu, aż po montaż.

Oferujemy również pełne wsparcie w wyborze urządzeń systemów alarmowych. W przypadku wyborze sprzętu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo niezbędna jest profesjonalna ekspertyza, dlatego warto skontaktować się w tym celu z firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów bezpieczeństwa.

Skorzystaj z fachowej konsultacji z ekspertami od systemów bezpieczeństwa budynków.

Firma EL-Technika od wielu lat zajmuje się projektowaniem, instalacją, montażem i wsparciem technicznym systemów bezpieczeństwa, takich jak systemy monitoringu, systemu alarmu, systemy kontroli dostępu oraz inteligentnego zarządzania budynkami. Na przestrzeni lat z naszych usług skorzystały setki klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych, firm, instytucji i urzędów. Oferujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania wsparte wiedzą i doświadczeniem. Chętnie udzielimy porad na każdym etapie projektu. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Podczas spotkania wysłuchamy Twoich potrzeb, a po dokonaniu analizy przygotujemy dedykowaną ofertę.

Doradztwo w zakresie systemów bezpieczeństwa dla inwestorów i architektów na każdym etapie projektu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i instalowania systemów alarmowych, systemów monitoringu, systemów kontroli dostępu oraz systemów automatyki i zarządzania budynkami. Nasi specjaliści chętnie udzielają porad z zakresu wyboru optymalnych rozwiązań i sprzętu zarówno na potrzeby prywatne (dla domu) jak i biznesowe (biura, firmy, sklepy, zakłady przemysłowe itd).

Firma EL-Technika zapewnia profesjonalne doradztwo oraz konsultacje z projektantami nowych budynków od instalacji domofonów począwszy, a na systemie inteligentnego domu kończąc. Do każdego zadania podchodzimy w indywidualny sposób biorąc pod uwagę wielkość, kształt budynku oraz rozmiary i położenie działki.

Każdemu naszemu potencjalnemu klientowi doradzimy jak rozmieścić elementy systemów aby pracowały poprawnie i umożliwiały bezproblemową obsługę. Działań naszych nie kończymy na montażu urządzeń i uruchomieniu całego systemu.

Audyty skuteczności systemów bezpieczeństwa. Sprawdzanie konfiguracji i testowania działania monitoringu i alarmów.

Dokonujemy audytów systemów bezpieczeństwa polegających na sprawdzeniu prawidłowości działania wszystkich urządzeń, komunikacji między nimi oraz reakcji na zmiany ustawień podstawowych parametrów. Ponadto kontroli podlegają działania aplikacji wykorzystywanych do sterowania systemem i pozyskiwania informacji o jego parametrach. Okresowe audyty dają szczegółowe informacje o pracy systemów i dzięki otrzymanym wynikom można wcześniej usunąć usterki mogące powodować zła pracę urządzeń lub nieprzewidziane awarie.

Zdalna diagnostyka i rozwiązywanie problemów.

Okresowa lub całodobowa kontrola pracy systemów bezpieczeństwa zainstalowanych w budynku może być również prowadzona w sposób zdalny za pomocą Internetu. Taki sposób audytu systemów nie zmusza mieszkańców do umawiania się na wizyty pracowników naszej firmy. Dzięki Internetowi wszystkie dane z poszczególnych urządzeń przekazywane są do naszych komputerów gdzie są zapisywane i poddawane szczegółowej analizie. Wizyta pracowników obsługujących zainstalowane systemy odbywa się tylko w przypadku stwierdzenia usterek, które musza być usunięte na miejscu.

Planujesz inwestycję w system alarmowy lub monitoringu i nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Skontaktuj się z profesjonalistami.

Jesteśmy ekspertami od systemów bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w systemach monitoringu, systemach alarmowych, systemach automatyzacji i inteligentnego zarządzania budynkami oraz nowoczesnymi systemami kontroli dostępu. Oferujemy kompleksowe usługi od projektowania, aż po montaż, konfigurację urządzeń, obsługę techniczną oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych: realizujemy usługi dla domów jednorodzinnych, urzędów, instytucji, osiedli i wspólnot mieszkaniowych oraz firm przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu.