Specjalizujemy się w instalacjach światłowodowych. Zajmujemy się projektowaniem i montażem światłowodów.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budowania sieci światłowodowych oraz spawania włókien światłowodowych. Nasi specjaliści zapewniają najwyższą jakość usług.

Doprowadzanie Internetu za pomocą światłowodu do osiedli mieszkaniowych oraz do domów jednorodzinnych stało się standardem już na etapie projektowania. W budynkach już istniejących ułożenie instalacji światłowodowej nie stanowi dużego problemu technicznego dla wykwalifikowanych monterów. Firma EL-Technika oferuje profesjonalne zakładanie i budowanie sieci światłowodów w budynkach mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych. Wykonujemy projekty sieci światłowodowych, zajmujemy się ich instalacją i montażem oraz wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary i usługi serwisowo-naprawcze. Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Instalacja sieci światłowodowych. Naprawa i spawanie światłowodów.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową, instalacją, montażem, naprawami oraz serwisem sieci światłowodowych i światłowodów. W zakres usługi spawania światłowodów wchodzi: przygotowanie okablowania, spawanie, ułożenie na tacy oraz .

  • projektowanie i budowa sieci światłowodowych
  • prace naprawcze i konserwacja
  • spawanie światłowodów
  • dostarczanie osprzętu
  • diagnostyka sieci i sprawdzenie poprawności spawów
  • pomiary tras światłowodowych

Realizujemy usługi w domach jednorodzinnych, na osiedlach mieszkaniowych, w prywatnych firmach oraz instytucjach i urzędach. Firma EL-Technika posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie okablowania światłowodowego. W celu uniknięcia kłopotów i przykrych niespodzianek wszystkie prace związane z podłączeniem światłowodu warto zlecić specjalistom , którzy zapewnią prawidłowe wykonanie architektury sieciowej oraz okresowe przeglądy i konserwację.

Jesteśmy specjalistami od instalacji, naprawiania oraz spawania światłowodów.

Projektowanie oraz budowa sieci światłowodowej nie jest zadaniem łatwym, dlatego warto zatrudnić specjalistów z firmy EL-Technika. Budowa sieci światłowodowej wymaga nie tylko doświadczenia, ale również precyzji działania oraz wiedzy na temat nowoczesnych technologii. Jesteśmy specjalistami od technik światłowodowych, a zrealizowane przez nas sieci światłowodowe wyróżniają się doskonałym działaniem, wysoką przepustowością oraz bezawaryjnością.

 

Spawanie i łączenie światłowodów z użyciem nowoczesnych spawarek światłowodowych.

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem sieci światłowodowych metodą spawania. Wykonujemy, kompleksowe pomiary powykonawcze i eksploatacyjne kabli.

Przewody elektryczne można połączyć za pomocą złączek lub lutowania. Łączenie światłowodów jest bardziej skomplikowane i wykonywane jest za pomocą urządzenia do spawania. Spawanie światłowodów polega na podgrzaniu łączonych końcówek do temperatury topnienia przez łuk elektryczny, a następnie połączenie ich przez docisk.

Nowoczesna technologia dostępna w Twoim domu. Korzyści łącza światłowodowego.

Łącza światłowodowe to obecnie najnowocześniejsza technologia na rynku, umożliwiająca korzystanie z nowoczesnych usług multimedialnych. Zastosowanie światłowodu do przesyłania sygnału internetowego daje nam korzyści w postaci szybkości przesyłania informacji. Dzięki temu korzystanie z zasobów Internetu oraz oglądanie filmów w standardzie 4K stanie się czystą przyjemnością. Najważniejsza zaleta światłowodów to niska awaryjność i wysoka stabilność dzięki stałej prędkość transmisji danych. W porównaniu z siecią wykonaną na bazie przewodów miedzianych instalacja światłowodowa jest odporna na warunki atmosferyczne.

  • szeroki wachlarz zastosowań – od zastosowań militarnych po użytek domowy
  • duża i stała szybkość transmisji danych
  • niska awaryjność i wysoka stabilność
  • nieprzerwany dostęp do usług

Oferta budowy sieci światłowodowych. Serwis i pomiary światłowodów.

Oferujemy usługi z zakresu diagnostyki, naprawy i spawania światłowodów. Zajmiemy się wykonaniem instalacji, wyborem urządzeń, podłączeniem wszystkich elementów oraz wykonaniem konfiguracji i odpowiednich testów. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny, certyfikowany sprzęt, a nasi technicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie techniki światłowodowej, którzy wyróżniają się precyzją działania. Każdorazowo po wykonaniu spawów dokonujemy pomiarów reflektometrem potwierdzających jakość usługi. Jeśli szukasz specjalistów od spawania światłowodów to zapraszamy do kontaktu.