Elektroniczne systemy kontroli czasu pracy to sposób na wydajne zarządzanie czasem pracowników w Twojej firmie.

Najważniejszą zaletą zastosowania systemu jest gromadzenie informacji na temat czasu pracy wszystkich zatrudnionych osób.

Elektroniczne systemy kontroli czasu pracy dają możliwość pełnej oceny czasu pracy wszystkich pracowników w jednym miejscu. Dzięki takim systemom mamy lepszą kontrolę nad tym, co dzieje się w firmie. Systemy rejestracji czasu pracy są obecne w wielu branżach: administracyjnej, przemysłowej, usługowej, a także w placówkach edukacji, służbie zdrowia itd.

Kompleksowa oferta instalacji systemu rejestracji czasu pracy – od montażu po konfigurację.

System rejestracji czasu pracy jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Projektujemy i montujemy urządzenia w ramach systemów kontroli i ewidencji czasu zarówno w dużych korporacjach i instytucjach, jak i w małych, lokalnych firmach i przedsiębiorstwach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu automatyki budynków i instalacji systemów bezpieczeństwa. Kompleksowo przeprowadzimy instalację, od projektu, aż po montaż i konfigurację oprogramowania. Prowadzimy także szkolenia personelu z obsługi systemów i urządzeń i dostarczamy usługi serwisowe nawet po upływie gwarancji producenta.

System rejestracji czasu pracy – korzyści i zalety.

Rejestracja czasu pracy ułatwia zarządzanie czasem pracy, precyzyjne jego rozliczanie oraz wpływa na redukcję kosztów. Skutecznie realizowana rejestracja czasu pracy wspiera efektywność działania przedsiębiorstwa.

  • w pełni automatyczna ewidencja wejścia i wyjścia pracowników z/do budynku
  • efektywne rozliczanie pracowników
  • minimalizacja kosztów w obszarze zarządzania personelem
  • kontrola ruchu osobowego na obszarze firmy
  • zapisy w bazie danych z możliwością podglądu, sortowania, wydruku i analizy raportów
  • możliwość dalszej integracji z systemami kadrowo-płacowymi

Profesjonalny montaż i konfiguracja urządzeń rejestrujących czas pracy.

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu elektronicznych systemów rejestracji czasu pracy. Wdrożyliśmy kilkadziesiąt systemów tego typu dla lokalnych firm i przedsiębiorstw zlokalizowanych w rejonie Gliwic, Zabrza i okolic. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia w zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych. Poprawnie zainstalowany i zamontowany system rejestracji czasu pracy pomaga lepiej zarządzać czasem pracowników – pracodawca otrzymuje szczegółowe dane na temat jakości funkcjonowania firmy, które może zintegrować z systemem kadrowo-płacowym lub systemem rozliczeń.

Jak działa system rejestracji czasu pracy?

System kontroli czasu pracy pracowników dostarcza informacji o rozpoczęciu i zakończeniu pracy, długości przerwy, wyjściach służbowych i prywatnych, spóźnieniach, nadgodzinach, absencjach oraz urlopach pracownika.

Wdrożenie systemu rejestracji czasu pracy to dostęp do obszernych i szczegółowych raportów oraz statystyk dotyczących pracowników, dzięki którym można sprawnie i szybko zarządzać kadrą i czasem pracy.

System jest w pełni zautomatyzowany. Podstawą działania systemu są indywidualne karty zbliżeniowe współpracujące z urządzeniami rejestrującymi. Każde użycie karty zbliżeniowej jest rejestrowane w systemie elektronicznym oraz zapisywane w bazie danych. W ten sposób można gromadzić informacje na temat czasu i miejsca w jakim pracownik wykonywał swoje obowiązki. System rejestracji umożliwia szybkie tworzenie list płac, zestawień i raportów pracowników nieobecnych lub spóźnionych. Ponadto umożliwia precyzyjne monitorowanie miejsca i czasu przebywania gości na terenie firmy.

Elementy przykładowego systemu rejestracji czasu pracy:

  • rejestrator lub czytnik identyfikatorów (kart lub breloczków), na każdym wejściu/wyjściu
  • identyfikatory (karty zbliżeniowe, plastikowe lub cyfrowe)
  • oprogramowanie przetwarzające bazę danych – zainstalowane na dedykowanym komputerze lub serwerze

Systemy rejestracji, ewidencji i kontroli czasu pracy. Dedykowana oferta dla firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Firma EL-Technika to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem od projektowania i montażu systemów automatyzacji i bezpieczeństwa budynków. Jeśli szukasz profesjonalnego kontrahenta, który doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania i najoptymalniejszego urządzenia – zapraszamy do kontaktu. Oferujemy nie tylko usługi z zakresu projektowania, montażu i instalacji, ale również prowadzimy szkolenia oraz usługi serwisowe, takie jak konserwacja i modernizacja urządzeń i całych instalacji oraz wsparcie techniczne po upływie gwarancji. Zapewniamy optymalizację kosztów i skuteczność wdrażanych systemów.