Zaprojektujemy i zainstalujemy w Twoim domu systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

Jesteśmy specjalistami od instalacji systemów alarmowych oraz systemów monitoringu. Zrealizujemy kompletny system bezpieczeństwa i ochrony od projektu aż po montaż i konfigurację urządzeń.

Kompleksowo ochronimy Twój dom: od instalacji systemu alarmu, po zaprojektowanie zaawansowanego systemu monitoringu oraz urządzeń kontrolujących dostęp takich jak domofon lub wideodomofon. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy zaprojektują i w sposób profesjonalny wykonają domowe instalacje oraz systemy zapewniające bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców. Dodatkowo, Firma EL-Technika udziela osobom przystępującym do budowy domu jednorodzinnego porad i wskazówek podczas prac projektowych w zakresie rodzajów i rozmieszczenia instalacji niezbędnych dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców domu. Współpracujemy z achitektami oraz firmami budowlanymi i deweloperskimi. Proponujemy nowoczesne rozwiązania systemowe, które zapewniają bezawaryjną pracę i nieskomplikowaną obsługę.

Profesjonalny montaż monitoringu w domach jednorodzinnych. Zestaw kamer do domu.

Warto zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych. System monitoringu to skuteczny system ochrony, który coraz częściej jest obecny w domach jednorodzinnych. Jesteśmy specjalistami od projektowania, instalacji i montażu systemu kamer wizyjnych przeznaczonych na użytek prywatny i domowy. Doradzimy w wyborze odpowiedniego sprzętu, który będzie się cechować szybką transmisją danych oraz wysoką rozdzielczością obrazu. Monitoring domu to jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń przed włamaniem. Dzięki profesjonalnej instalacji domowego systemu monitoringu, można mieć pod nadzorem nie tylko posesję wokół domu, ale także cały dom i poszczególne pomieszczenia. Nowoczesny system monitoringu działa 24 godziny na dobę, a kamery rejestrują obraz niezależnie od warunków oświetleniowych.

 

Monitoring w połączeniu z systemem alarmowym to wyznacznik bezpiecznego domu.

Z systemem monitoringu bardzo dobrze współpracuje instalacja alarmowa, która jest stosowana powszechnie w nowo budowanych obiektach. Oferujemy montaż systemów alarmowych w domach, mieszkaniach i prywatnych garażach. Montaż systemu alarmowego w domu zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas nieobecności mieszkańców. Zaprojektujemy i zainstalujemy skuteczny system alarmu wyposażony nie tylko w czujniki ruchu, które chronią przed włamaniem, ale także zainstalujemy instalację przeciwpożarową z czujnikami gazu, czadu, dymu, a nawet z czujkami zalania wodą. Profesjonalnie wykonana instalacja alarmowa sprawi, że Twój dom będzie zabezpieczony niemal pod każdym względem.

Jesteśmy specjalistami od systemów bezpieczeństwa przeznaczonych dla domów jednorodzinnych.

Skuteczny system alarmowy chroni dom niemal pod każdym względem: od włamania, po zalanie i pożar. Projektujemy i montujemy skuteczne i nowoczesne instalacje alarmowe, a także modernizujemy i rozbudowujemy istniejące alarmy o nowe funkcjonalności.

Montaż systemu alarmowego w domu to jeden z ważniejszych elementów nowoczesnego, bezpiecznego domu. W naszej ofercie znajdziesz pełen zestaw usług oraz urządzeń koniecznych dla zabezpieczenia domu przed obecnością niepożądanych osób oraz włamaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu zaproponujemy skuteczne rozwiązanie, które spełni wszystkie najważniejsze potrzeby i oczekiwania odnośnie ochrony domu jednorodzinnego. Nowoczesne systemy alarmowe to systemy umożliwiające zarządzanie zdalne za pomocą smartfona, które wysyłają powiadomienia bezpośrednio na telefon właściciela (system alarmowy z powiadomieniem GSM). Przy projektowaniu bezpiecznego domu bardzo istotna jest współpraca poszczególnych elementów ochrony, dlatego system alarmowy w domach jednorodzinnych warto zintegrować z domowym systemem monitoringu – domowym zestawem kamer.

Skuteczny alarm w domu. Z czego składa się domowy system alarmowy?

Profesjonalnie wykonany i zainstalowany system alarmowy chroni dom oraz mieszkańców niemal przed każdym nieprzyjemnym zdarzeniem: od wykrycia intruzów za pomocą czujników ruchu, po ostrzeganiu o niebezpiecznym wycieku gazu lub pojawieniu się dymu, wody lub ognia. Nieocenionym aspektem jest także działanie prewencyjne – sama obecność systemu alarmowego zmniejsza ryzyko pojawienia się przestępców, ponieważ złodzieje omijają zabezpieczone posesje.

W skład skutecznego systemu alarmowego wchodzą następujące elementy:

  • czujnik alarmowy,
  • centrala alarmowa,
  • czujnik magnetyczny,
  • czujnik wibracyjny,
  • czujnik dymu,
  • czujnik gazu,
  • czujnik czadu,
  • syrena alarmowa.

Czujniki alarmowe nie tylko informują o zagrożeniu, ale także poprawiają komfort codziennego życia.

System czujników alarmowych jest wykorzystany nie tylko do wykrywania intruzów i zagrożeń. Integracja czujników ruchu w ramach automatyzacji budynkowej „smart home” – inteligentny dom – pomoże w automatycznym oświetlaniu drogi czy podjazdu. Umożliwi też spokojne wyjście z domu bez konieczności ręcznego zamykania drzwi domu i garażu oraz zasuwania rolet. W każdym momencie dnia możesz sprawdzić, czy drzwi do domu lub brama garażu pozostają zamknięte, a nawet kontrolować je zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Integracja systemów bezpieczeństwa w ramach systemu inteligentnego zarządzania „smart home”.

Instalując rozmaite systemy bezpieczeństwa w domu, kluczowa jest ich integracja w ramach jednego systemu, która umożliwia proste zarządzanie oraz automatyzację. System inteligentnego domu umożliwia dostosowanie klimatu wewnątrz budynku do panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych poprawiając w ten sposób komfort życia mieszkańców. Ponadto łączy ze sobą systemy bezpieczeństwa takie jak domofon, monitoring i instalację alarmową. Umożliwia automatyczne sterowanie systemami wentylacji, ogrzewania i chłodzenia. Ułatwia sterowaniem oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz optymalizuje zużycie energii elektrycznej.

Projektujemy i instalujemy skuteczne systemy alarmowe chroniące domy jednorodzinne.

Warto zainwestować w profesjonalny i skuteczny system alarmowy. Instalacja alarmowa domu to idealne rozwiązanie, gdy zależy nam na bezpieczeństwie.

Czujniki ruchu w domu, ogrodzie, czujniki dymu, zalania oraz otwarcia drzwi stworzą jeden system bezpieczeństwa. Dzięki natychmiastowym powiadomieniom otrzymasz ostrzeżenie przed zagrożeniem nawet gdy nie będzie Cię w domu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu zarówno zaawansowanych, jak i prosty systemów alarmowych. Oferujemy kompleksową realizację: od projektu, aż po montaż oraz serwis nawet po upływie gwarancji producenta.

Usługa montażu i serwisu systemów alarmowych i systemów monitoringu.

Montaż systemu monitoringu oraz systemu alarmowego w domu to zadanie, które nie jest proste i wymaga znajomości systemów oraz doświadczenia w ich odpowiednim zainstalowaniu, skonfigurowaniu i zaprogramowaniu. Poszczególne elementy i urządzenia muszą być zainstalowane w taki sposób, by nie generowały dodatkowych kosztów powodując fałszywy alarm czy zbędną interwencję ochrony, dlatego warto zaufać specjalistom z doświadczeniem. Wszystkie instalacje wykonamy w najdogodniejszym dla Państwa terminie i precyzyjnie dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Państwa inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.